Nasza Działalność

Jesteśmy pasjonatami gór i podróży. W naszej działalności turystycznej opieramy się o własne doświadczenia zarówno globtroterskie jak i alpinistyczne. Tradycja naszej działalności to dwudziestoletnia eksploracja gór na większości kontynentów Świata. Eksplorowaliśmy pasma górskie w Polsce, Rumuni, Bułgarii, Rosji, Ukrainie, Słowacji, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Włoch itd. Byliśmy w górach Synaju,  Patagonii i wielu innych przepięknych górskich zakątkach Świata. Obecnie mamy na swoim koncie kierownictwo wypraw i zdobycie: Kilimandżaro (najwyższy szczyt Afryki), Aconcaguy (najwyższy szczyt obu Ameryk), Elbrusa (najwyższy szczyt Europy) i Mont Blanc (Najwyższy szczyt Alp).

Dla Ciebie – Wielokrotne zdobycie i wprowadzanie turystów na ostatni z wyżej wymienionych szczytów pozwoliło nam się wyspecjalizować w wyprawach na Mont Blanc. Organizujemy jednodniowe lub weekendowe przejścia po tatrzańskich drogach wspinaczkowych. Przeprowadzamy kursy wspinaczkowe. Nie sposób w skrótowej formie przedstawić miejsca i wyprawy, które organizowaliśmy ale na pewno trzeba zaznaczyć, iż wszystkie kończyły się szczęśliwie.

Dla szkół – Współpracujemy ze szkołami o profilu wojskowym, organizując im obozy szkoleniowe mające na celu wyposażenie uczniów w wiedzę i umiejętności przydatne w karierze wojskowej takie jak; techniki alpinistyczne, orientering – topografia w terenie, sporty walki, strzelectwo, taktyka i praktyka wojskowa. Zorganizowaliśmy pierwszą i jedyną szkolną wyprawę na Mont Blanc. (zakończoną sukcesem). Organizujemy wycieczki szkoleniowe i edukacyjne dla uczniów wszystkich rodzajów szkół.

Dla firm – Zajmujemy się szeroko rozumianą integracją i szkoleniami dla firm. Organizujemy imprezy scenariuszowe. Jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie oparte o wejście na Mont Blanc. W gronie naszych klientów znajdują się największe firmy w Polsce.

Stawiamy na najwyższą jakość i opieramy się na najlepszej kadrze specjalistów. W naszym gronie są mistrzowie Polski i Świata w swoich dyscyplinach, alpiniści i pedagodzy o wysokiej kulturze, wykształceniu i wiedzy. Współpracujemy z jednostkami wojskowymi, których kadra wyznacza wysoki standard naszych imprez survivalowych.