Można nam zaufać

Responsive

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Support

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Nasza idea

Co jest SYSTEM SHERPA?!            

Działając pięć lat na rynku od 19.06.2010 r. sprofesjonalizowaliśmy skalę naszych działań podróżniczych i globtroterskich tworząc nowy produkt: „System Sherpa”. Przejmując lokal w Chorzowie na rynku stworzyliśmy miejsce zarówno dla profesjonalistów wspinających się w Alpach, Himalajach, latających na paralotniach, eksplorujących jaskinie, nurkujących, jeżdżących terenowo po Saharze, jeżdżących na nartach jak i dla początkujących turystów chcących zwiedzać najciekawsze zakątki Polski i Świata, lecz w sposób niekonwencjonalny i ciekawy. W tym miejscu turysta może znaleźć partnera na wspinaczkę w Yellowstone ale również, wybrać się z przewodnikiem lub z niezbędnym zasobem informacji w Beskidy. Pasjonaci którzy chcieliby pogłębić swoje pasje znajdą w „Systemie” kursy wspinaczki, nurkowania, paralotniarstwa …itp., a turyści, którzy nie są przekonani do istoty swojego przyszłego podróżowania będą mogli w sali wyposażonej w sprzęt audiowizualny zobaczyć zdjęcia i filmy z naszych podróży, bardziej i mniej ekstremalnych (wyprawa na Mont Blanc, trekking po Maroku), by z właściwej perspektywy ocenić swoje zamierzenia podróżnicze.            

Aby produkt „System Sherpa” był kompletny w lokalu funkcjonuje sklep oferujący sprzęt i odzież do większości rodzajów aktywności, którą można by było wybrać przy „łyku” dobrej herbaty lub kawy w „klubie podróżnika”, który otworzyliśmy dla entuzjastów naszej idei.            

Założeniem tego projektu jest kompleksowość oferty turystycznej dlatego w produkcie „System Sherpa” znalazłaby się również wypożyczalnia sprzętu turystycznego niezbędnego szczególnie w bardziej wymagających wyprawach. To pozwoli nikłym kosztem odciążyć klienta od zakupu specjalistycznego sprzętu, który na co dzień jest dla niego nieużyteczny.            

Po wyprawie, wycieczce bądź kursie wszyscy klienci „Systemu Sherpa” będą mogli spotkać się na „Stronie Ludzi Aktywnych” (www.sherpa.com.pl), wymieniając się tam opiniami, radami, ciesząc oko zdjęciami i filmami z minionych imprez turystycznych, bądź dokupując dla siebie sprzęt w sklepie internetowym.          

Podsumowując: rodzina, która wejdzie do „Systemu Sherpa”, korzysta z całego jej dziedzictwa, umożliwiającego wybór zindywidualizowanej dla każdego  oferty, a za razem może łagodnie zamienić swój pierwotny wybór wypoczynku z biernego na aktywny. Rodzic, który poczuje zew ekstremalnej przygody wybierze drogę wspinaczkową na „Mnicha”, bądź wyprawę na Mont Blanc, a jeżeli będzie chciał jedynie biernie się „wywczasować” pojedzie za pośrednictwem agencji do Tunezji lub Egiptu. Dziecko będzie miało do wyboru rożnego rodzaju aktywne obozy z ciekawym scenariuszem. Cała rodzina będzie mogła doposażyć się w niezbędny sprzęt i ubiór potrzebny do ich aktywności. Rodzice za pośrednictwem strony będą na bieżąco informowani o przebiegu wypoczynku na obozie, w którym uczestniczy ich pociecha. Rodzic dodatkowo, o ile jest pracodawcą będzie mógł w „Systemie” zlecić organizacje imprezy turystycznej, integracyjnej lub szkoleniowej dla swoich pracowników.            Dzięki „Systemowi Sherpa” chcielibyśmy razem z Wami w jednym miejscu zgromadzić wszystkie formy turystyki  jakie sobie wymarzymy. 

Zapraszam do kontaktu

Tomasz Nita

CEO

Locavore pinterest chambray affogato art party, forage coloring book typewriter. Bitters cold selfies, retro celiac sartorial mustache.

Parsley Pepperspray

Parsley Pepperspray

Marketing Specialist

Craft beer salvia celiac mlkshk. Pinterest celiac tumblr, portland salvia skateboard cliche thundercats. Tattooed chia austin hell.

Desmond Eagle

Desmond Eagle

Graphic Designer

Pok pok direct trade godard street art, poutine fam typewriter food truck narwhal kombucha wolf cardigan butcher whatever pickled you.

Ruby Von Rails

Ruby Von Rails

Lead Developer

Small batch vexillologist 90's blue bottle stumptown bespoke. Pok pok tilde fixie chartreuse, VHS gluten-free selfies wolf hot.

Inverness McKenzie

Inverness McKenzie

Business Owner

"We have no regrets! After using your product my business skyrocketed! I made back the purchase price in just 48 hours! I couldn't have asked for more than this."

Hanson Deck

Hanson Deck

Independent Artist

"Your company is truly upstanding and is behind its product 100 percent. Hestia is worth much more than I paid. I like Hestia more each day because it makes easier."

Natalya Undergrowth

Natalya Undergrowth

Freelancer

"Thank you for making it painless, pleasant and most of all hassle free! I am so pleased with this product. Dude, your stuff is great! I will refer everyone I know."

Blog

Pracują dla Was

Tomasz Nita Od piątego miesiąca życia na skałach. Rodzice odkąd pamięta w wakacje brali namiot i wyjeżdżali na „Jure”. Jeszcze na konopnych linach wspinali się i odkrywali niesamowitości jaskiń. To było jakieś 35 lat temu. Więcej…

Bądź w kontakcie