• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
bannerlogo.jpg

CIEKAWE KSIĄŻKI W PROMOCJI

Zanim sobie coś kupisz

Zapytaj się bardziej doświadczonych kolegów, czy fenomenalne skrzydło, które ktoś oferuje Ci po "super atrakcyjnej" cenie nie jest po prostu zwykłym "nielotem", nie produkowanym już od kilku lat.

Zanim wyłożysz pieniążki musisz skrzydełko przelecieć i wypróbować, czy skrzydło  rzeczywiście lata i czy dasz sobie na nim radę.


Dla pewności kilkakrotnie sprawdź dokładnie stan linek, szwów i krawędzi natarcia skrzydła. Skrzydło stare i zużyte można od razu rozpoznać po przetarciach, wymienianych linkach, koszmarnej wręcz sztywności linek i po materiale, przez który możesz dmuchnąć, jeśli przyłożysz doń usta...

Co ciekawsze, zachodnie czasze wcale nie są dużo droższe od polskich, a zdarzają się TAŃSZE! Osobiście uważam, że nie ma jeszcze polskich konstrukcji, które byłyby lepsze od odpowiadającym im klasą skrzydeł firm UP, Airea czy Edel... A roczne lub dwuletnie zachodnie skrzydło dobrej klasy ze wszelkimi atestami można kupić już za 1000-1500 EUR. Oczywiście coraz więcej jest w Polsce niezłych naszych skrzydełek, w końcu nasi rodzimi producenci też rozwijają się, latają na zawodach i zdobywają laury. I to na polskich skrzydłach!